Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Zdrowie populacji – Dwupartyjny program dla administracji przychodzącej od przywódców państw

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wspólnym celem liderów polityki zdrowotnej na poziomie rządu stanowego w Stanach Zjednoczonych jest promowanie zdrowia i dobrostanu wszystkich populacji w największym możliwym stopniu w ramach stałych ograniczeń zasobów. Na nasze zdrowie wpływają nasze środowiska fizyczne i społeczne, nasze geny, nasze możliwości ekonomiczne i edukacyjne oraz, w znacznie mniejszym stopniu, opieka medyczna, którą otrzymujemy1. Liderzy państwowi rozumieją, że jako społeczeństwo wydajemy nasze niewłaściwe sposoby na złe rzeczy – kładąc nacisk na leczenie zapobiegawcze i opiekę medyczną nad usługami społecznymi.2 Państwa ponoszą odpowiedzialność za wiele czynników wpływających na zdrowie populacji, w tym na programy Medicaid, działania w zakresie zdrowia publicznego, regulacje dotyczące ubezpieczeń komercyjnych oraz rozwój gospodarczy i edukację. A wyzwania zdrowotne, przed którymi stają państwa, wciąż rosną. Pacjenci o wysokich kosztach, o wysokiej potrzebie moczenia programów Medicaid; więzienia stały się de facto systemami leczenia zaburzeń związanych z używaniem substancji; dzisiejsze zaniedbane dzieci są obowiązkami państwowymi jutra; rodziny o niskich i średnich dochodach zmagają się z rosnącymi świadczeniami opieki zdrowotnej; a wymagania starzejącego się społeczeństwa coraz częściej opodatkowują rodziny, systemy opieki zdrowotnej i społeczności.
Nawet kiedy Kongres debatuje nad przyszłością ustawy Affordable Care Act (ACA), urzędnicy państwowi współpracujący z nowymi przywódcami federalnych władz wykonawczych, głównie w ramach Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych (HHS), mogą zrobić wiele, aby odpowiedzieć na te wyzwania. Rozumiejąc potrzebę zapewnienia konkretnych wytycznych dla federalnej polityki zdrowotnej w celu poprawy zdrowia populacji, organu zarządzającego Grupy Państw Reformujących, ponadpartyjnej grupy liderów polityki zdrowotnej z wydziałów władzy wykonawczej i ustawodawczej rządów państwowych zwołanych przez fundusz milbankowy, opracował agendę dla nowej administracji, w której zaproponowano kilka inicjatyw w zakresie polityki zdrowotnej, które udokumentowały apelację o odroczenie, są poparte dowodami i są możliwe do osiągnięcia bez nowych przepisów.
Koncepcje i propozycje dotyczące polityki. Proponujemy wiele sposobów (patrz tabela), aby urzędnicy państwowi i federalni mogli systematycznie reagować na wyzwania zdrowotne stojące przed Stanami Zjednoczonymi, uznając polityczną i techniczną złożoność zadania oraz przyrostowy postęp polityki, i ominięcie ideologicznej retoryki, która ma wiele wspólnego z bieżącą debatą polityczną.
Uważamy, że należy kontynuować przywództwo Medicare w polityce reformy płatności za pośrednictwem dostawców poprzez działania Centrum ds. Medicare i Medicaid Innovation (CMMI) oraz cele sekretarza HHS dotyczące przyjęcia metod płatności opartych na wartościach3. Centra Medicare i Medicaid Services (CMS) mogą również zapewnić konkretne wytyczne dla państw wyjaśniających, w jaki sposób zaangażować Medicare w lokalne działania reformatorskie w zakresie realizacji dostaw, w tym podejścia oparte na wspólnych oszczędnościach. Podobnie, państwa mogą stosować jasne wytyczne dotyczące korzystania z funduszy administracyjnych Medicaid w celu wsparcia planowania, wdrażania i nadzorowania reformy systemu dostaw całościowego, a także inwestowania w praktyki oparte na dowodach w celu poprawy jakości i obniżenia kosztów.
Wyrównanie płatnika ma kluczowe znaczenie w systemie wielowarstwowym, ponieważ żaden płatnik nie stanowi wystarczającego udziału w przychodach dostawcy, aby zmienić zachęty ekonomiczne
[hasła pokrewne: aggie81irl instagram, malvita grodzisk, diason łódź ]

Tags: , ,

No Responses to “Zdrowie populacji – Dwupartyjny program dla administracji przychodzącej od przywódców państw”

 1. Łukasz Says:

  Byłam już u dwóch dermatologów

 2. Marshmallow Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: czekolada dla diabetyków[...]

 3. Beetle King Says:

  Jakiś czas temu pewna firma wprowadziła na Polski rynek test na niedoczynność tarczycy

 4. Karina Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Dobry psycholog Warszawa[...]

 5. Sandbox Says:

  Dreszcze bez gorączki

 6. Konstanty Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: ośrodek leczenia alkoholizmu[...]

 7. Sherwood Gladiator Says:

  Dwóch lekarzy mnie zbyło, wyraźnie nie chcieli tego kłopotu.

Powiązane tematy z artykułem: aggie81irl instagram diason łódź malvita grodzisk