Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta zagraża przyszłości ustawy o przystępnej cenie (ACA). Całkowite uchylenie jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę prawdopodobny obalenie przez senackich demokratów, ale poważne zmiany w procesie uzgadniania budżetu (które nie mogą być podjęte) są prawie pewne. Jednocześnie zniesienie ochrony ubezpieczeniowej dla milionów osób, którym obecnie pomaga ACA, wiąże się z ryzykiem politycznym dla nowej administracji. Sprawy komplikujące się dodatkowo budzą niepokój nawet wśród kibiców ACA o długoterminową rentowność wielu giełd ubezpieczeniowych, przez które ponad 10 milionów osób kupuje obecnie prywatną ofertę (zazwyczaj z federalnymi dotacjami). Kilku ubezpieczycieli komercyjnych albo wychodzi albo redukuje ich udział w tych rynkach, a wielu mniejszych ubezpieczycieli non-profit zamknęło swoje drzwi. Jedno z badań przewiduje, że 35% społeczności w USA będzie miało wkrótce tylko jedną dostępną opcję ubezpieczenia wymiany Istnieje wiele sposobów na wzmocnienie wymiany, w tym zapewnienie hojniejszych subsydiów dla osób zarejestrowanych, zwiększenie kar za niezakupienie ubezpieczenia, wprowadzenie technicznych poprawek do formuły dostosowania ryzyka oraz zapewnienie pełnego finansowania programu korytarza ryzyka (który został uchwalony). zrekompensować ubezpieczycielom duże straty początkowe, ale zamiast tego płacą 13 centów za dolara za te straty). Innym pomysłem, który się pojawił, jest stworzenie opcji publicznej – nowego planu rządowego, który mógłby konkurować na poziomie krajowym lub, co bardziej prawdopodobne, zapewniać publiczną ochronę ubezpieczeniową na rynkach pozbawionych odpowiedniej konkurencji prywatnej. Ale nie ma sensu prosić nadchodzący republikański kongres o stworzenie nowego planu rządowego lub trudniejszego mandatu.
Uważam, że lepszym pomysłem, który może prowadzić do politycznego kompromisu, jest poleganie na planach opieki zarządzanej przez Medicaid w celu zaoferowania planu wymiany wszędzie tam, gdzie działają, gdzie w innym przypadku byłby tylko jeden ubezpieczyciel uczestniczący. Strategia ta mogłaby zadziałać, nawet gdyby wyeliminowano dopłaty premium ACA dla osób zapisanych na giełdę i zastąpiono je alternatywną wersją ulg podatkowych lub rabatów.
Na początek, Medicaid to najbardziej udany program pomagania nieubezpieczonym w Stanach Zjednoczonych – nawet z jego dobrostanem, korzeniami, antypatią dostawcy i ciągłym stygmatyzowaniem. Od czasu administracji Reagana rekrutacja programu wzrosła ponad trzykrotnie, do ponad 72 milionów. Rozrósł się, ponieważ państwa mogą zwiększyć zasięg przy jednoczesnym przesunięciu dużej części kosztów na skarbiec federalny, koszt per capita programu jest stosunkowo niski, a większość stanów korzysta z usług firm zarządzających w celu obsługi beneficjentów, zapewniając w ten sposób wsparcie ze strony niektórych ubezpieczycieli. Co więcej, ekspansje zmniejszają poziom nieskompensowanej opieki szpitalnej, a jednocześnie zmniejszają presję na pracodawców, aby zapewnić ochronę pracownikom o niskich zarobkach. Program jest zarządzany na różne sposoby w różnych stanach, co minimalizuje skargi na monolityczny program krajowy.
ACA początkowo wymagało od każdego państwa rozbudowy programu Medicaid i zapewniało prawie pełne federalne finansowanie tego mandatu. Sąd Najwyższy zamienił ten mandat na opcję i do chwili obecnej 31 państw plus Dystrykt Kolumbii przyjęło tę ekspansję
[podobne: aggie81irl instagram, letrox 50 cena, multimed bieruń ]

Tags: , ,

No Responses to “Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia”

 1. Luiza Says:

  Mój przyjaciel cierpi na tę alergię

 2. Marianna Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do psychoterapia kielce[...]

 3. Mule Skinner Says:

  Samemu się jest tępotą i innych pouczać

 4. Slow Trot Says:

  Article marked with the noticed of: podgrzewacz do kamieni[...]

 5. Igor Says:

  Od jakiegoś czasu zauważyłam że się lepiej czuję

Powiązane tematy z artykułem: aggie81irl instagram letrox 50 cena multimed bieruń