Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Takie podejście umocniłoby konsolidację Medicaid i wymiany oraz zapobiegałoby potrzebie tworzenia nowych planów zdrowotnych z nową infrastrukturą, której twórcy musieliby znaleźć i podpisać umowę z nową siecią dostawców usług opieki zdrowotnej. Byłoby prawdą, nawet gdyby Hillary Clinton została prezydentem i zaproponowała nową publiczną opcję , podobną do Medicare. Po co tworzyć nowy, podobny do Medicare, plan opłat za usługę, gdy łatwiej będzie można włączyć istniejące plany opieki medycznej zarządzane przez raczej skonsolidować niż rozdrobnić publiczny rynek ubezpieczeń. Ale chociaż nie będzie nowej opcji publicznej w administracji Trumpa, prawdopodobnie będzie potrzebny pojazd, który zapewni ochronę osobom obecnie objętym ACA, a plany opieki medycznej zarządzane przez Medicaid mogą być najlepszą drogą do tego. Są oczywiście przeszkody dla tego proponowanego planu. Po pierwsze, nie każdy program Medicaid opiera się na zdekapitalizowanych planach zdrowotnych; kilka stanów zamiast tego korzysta z modelu PCCM, a trzy państwa nadal polegają na tradycyjnej opłacie za usługę. Ale te programy mogą również stać się kopiami bezpieczeństwa sieci wymiany. Na przykład, kiedy wymiana w Massachusetts początkowo nie powiodła się, państwo utworzyło tymczasową ekspansję Medicaid jako awarię. Po drugie, osoby rejestrujące się w ramach wymiany mogą sprzeciwić się przymusowi zapisywania się i opłacania składek na plan Medicaid , zwłaszcza, że takie plany zostały poddane różnym ocenom wydajności.3 Jednak w przypadku 73 milionów zarejestrowanych osób, Medicaid staje się coraz bardziej powszechny, a plany opieki zdrowotnej Rynek Medicaid wymyślił, jak rozwinąć wystarczającą wydajność dostawcy (choć w relatywnie wąskich sieciach). Po trzecie, plany zdrowotne będą sprzeciwiać się założeniu, że uczestnictwo w jednym rynku (Medicaid) może być uzależnione od uczestnictwa w innym, ale w związku z tym niewiele planów może się wycofać, ponieważ Medicaid często jest ich głównym źródłem dochodów.
Sprzeciw wobec propozycji tego rodzaju z pewnością będzie ostry, zwłaszcza w administracji republikańskiej bardziej skłonnej do zlikwidowania ACA niż do jej naprawienia i bardziej zainteresowanej blokowaniem Medicaid niż rozszerzaniem. Jednak kandydat Trump twierdził, że zapewni wszystkim godne pokrycie, a administracyjna opieka nad opieką medyczną może być najłatwiejszym sposobem. Co więcej, plany opieki zarządzane przez Medicaid mają niezbędną infrastrukturę administracyjną, sieci dostawców i doświadczenie z docelową populacją, aby mogła ona działać.
Uważam, że prezydent Trump powinien przyjąć Medicaid jako opcję awaryjną wymiany, być może podkreślając przy tym Republikanów, że zasięg zapewnią prywatne firmy. Taki plan sprawiłby, że nasze rynki ubezpieczeniowe byłyby bardziej wydajne, bardziej konkurencyjne i bardziej prawdopodobne, że zapewnią dobrą opiekę zdrowotną milionom Amerykanów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 16 listopada 2016 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Departamentu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Mailman School of Public Health, Columbia University, New York.

Materiał uzupełniający
Referencje (3)
Mendelson D. Eksperci przewidują gwałtowny spadek konkurencji na giełdach ACA. Waszyngton, DC: Avalere Health, sierpień 2016 (http://avalere.com/expertise/life-sciences/insights/experts-predict-sharp-decline-in-competition-across-the-aca-exchanges).

2. Antonisse L, Garfield R, Rudowitz R., Artiga S. Wpływ ekspansji Medicaid na podstawie ACA: wnioski z przeglądu piśmiennictwa. Fundacja Rodziny Kaiser, 20 czerwca 2016 r. (Http://kff.org/medicaid/issue-brief/the-effects-of-medicaid-expansion-under-the-aci-findings- from-a-literature-review/) .

3. Sparer M. Medicaid managed care: koszty, dostęp i jakość opieki. RWJ Synthesis Project. Wrzesień 2012 (http://media.khi.org/news/documents/2013/01/14/managed-care-rwjf.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: radirex opinie, mytnik tarnów, squamax krem ]

Tags: , ,

No Responses to “Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia cd”

 1. Cezary Says:

  Nie wiem kto to pisal ale do konca sie z tym nie zgadzam

 2. Pusher Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: tabletki na odchudzanie[...]

 3. Julian Says:

  Ciekawa jestem tylko czy jeśli wynik będzie świadczył o alergii

 4. Squatch Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: olej makadamia[...]

 5. Mad Rascal Says:

  Mi lekarz zalecił zmianę diety i stosowanie dużo antyoksydantów, polecił wyciąg z modrzewia dahurskiego z witaminą c oraz więcej ruchu

Powiązane tematy z artykułem: mytnik tarnów radirex opinie squamax krem