Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nic dziwnego, że istnieją wyraźne dowody na to, że liczba osób nieubezpieczonych spadła szybciej w krajach rozwijających się Medicaid niż gdzie indziej, że program poprawił opiekę nad tymi nowymi beneficjentami, a nieskompensowana opieka szpitalna spadła2. ACA tworzy również publicznie zarządzane rynki, na których nieubezpieczeni ludzie mogą robić zakupy w prywatnym zakresie, zwykle z federalnymi dotacjami, pokrywającymi koszty składek. Ci, którzy się zapisali, mają wyższe koszty medyczne niż oczekiwali ubezpieczyciele, być może z powodu stłumionego popytu na usługi. W tym samym czasie wielu młodych i zdrowych ludzi nie zapisało się na studia. Państwa miały również prawo do rozszerzenia zakresu tymczasowego ubezpieczenia na (co się okazało) zdrowszych populacji. Tymczasem wielu ubezpieczycieli wyceniło swoje produkty zbyt nisko, częściowo dlatego, że źle ocenili pulę ryzyka walutowego, ale także w celu przyciągnięcia udziału w rynku i ponieważ uważali, że będą chronieni przed błędami cenowymi w ramach programów dotyczących korytarza ryzyka i korekty ryzyka.
Biorąc pod uwagę więcej czasu, większość rynków giełdowych prawdopodobnie się ustabilizuje, ponieważ ubezpieczyciele dostosują ceny, aby dopasować oczekiwane koszty. Uważam jednak, że sensowne jest posiadanie opcji ubezpieczenia awaryjnego. Pytanie, jaką formę powinna przyjąć taka opcja.
Istnieje już znaczne pokrywanie się Medicaid i wymian. Na początek, niektóre stany (takie jak Arkansas i Iowa) otrzymały pozwolenie od rządu federalnego na żądanie zarejestrowania się przez Medicaid w celu uzyskania zasięgu, dołączając do prywatnego planu wymiany. Ta strategia jest atrakcyjna dla Republikanów, którzy twierdzą, że dają beneficjentom opcję prywatnego planu, a nie zapisują ich w tradycyjnym programie Medicaid.
Istnieje jednak cienka granica między wymaganiem od beneficjentów rozszerzenia Medicaid, aby poszukiwali prywatnego pokrycia w ramach wymiany i wymagającego od innych beneficjentów Medicaid wyboru prywatnego planu za pośrednictwem obowiązkowej inicjatywy opieki medycznej zarządzanej przez Medicaid. A większość stanów już wymaga od beneficjentów Medicaid zapisania się na jakąś formę opieki zarządzanej: prawie 80% beneficjentów jest zapisanych w planach opieki zarządzanej metodą capitated lub programów zarządzania podstawową opieką (PCCM) (w których samo państwo działa jako plan zdrowotny) .
Wszystko to, jak twierdzę, wskazuje nam najlepszą drogę do zapewnienia konkurencyjnego rynku dla osób, które kupują pokrycia za pośrednictwem giełd: polegać na Medicaid jako sieci bezpieczeństwa ubezpieczeniowego. Taka polityka byłaby prosta: plany zarządzania opieką medyczną byłyby wymagane, aby oferować plan wymiany w obszarach, w których w innym przypadku byłby tylko jeden ubezpieczyciel uczestniczący. Na przykład Arizona ma dobrze prosperujący program opieki medycznej. Zgodnie z tą propozycją, osoby zarejestrowane w Pinal County, które obecnie mają tylko jedną opcję ubezpieczenia, mogą zarejestrować się w jednym z pięciu programów opieki medycznej zarządzanych obecnie na tym rynku.
Powiązanie udziału ubezpieczyciela w zarządzanej opiece Medicaid z uczestnictwem w giełdach (nawet jeśli jest to tylko opcja awaryjna) jest poparte dowodami, że plany Medicaid najlepiej pasują do rynku giełdowego – w przeciwieństwie do ubezpieczycieli wielkiej piątki , które są prawdopodobnie wejść i wyjść z giełd z pewną regularnością, ale których głównym celem zawsze będzie rynek dużych grup
[hasła pokrewne: meblarz lubin, letrox 50 cena, vertigo gogolin ]

Tags: , ,

No Responses to “Utrzymanie dostępu do ubezpieczenia w ramach Trump – strategia ad”

 1. Dagmara Says:

  Co można zrobić zanim karetka dotrze,jak takiej osobie pomóc ?

 2. Mud Pie Man Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: rezonans magnetyczny[...]

 3. Murmur Says:

  Taki sok jest smaczny, a witaminy i enzymy zawarte w nim działają natychmiast

 4. Bowler Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: zamykanie naczynek warszawa[...]

 5. New Cycle Says:

  Z tarczycą tsza metoda prób i błędów

Powiązane tematy z artykułem: letrox 50 cena meblarz lubin vertigo gogolin