Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Past as as Prolog – Presidential Politics and Health Policy cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 2nd, 2018

Wnioski, które Nixon przedstawił w 1973 r., Takie jak mandat pracodawcy i rozszerzenia programu Medicaid, nie są już wspierane przez Republikanów, ponieważ wiążą się z większymi wydatkami federalnymi i ekspansją władzy federalnej. Dlaczego dzisiejsi Republikanie, pomimo ich silnego wpływu na ACA, kontynuowali kampanię tak silnie, aby ją uchylić, i dlaczego Trump był tak niespecyficzny w swojej propozycji zastąpienia go. Republikanie wyrażają niechęć do tego, co postrzegają jako stronniczy sposób, w jaki prawo zostało uchwalone – bez jednego republikańskiego głosowania. Konserwatywni republikanie głęboko sprzeciwiają się nowym federalnym wydatkom i regulacjom w programie. Ponadto silny sprzeciw wobec reformy służby zdrowia dawno temu stał się filarem republikańskiej polityki. Pomogło im odzyskać Izbę Reprezentantów w 1994 r. I nadal pobudza ich bazę. Jeśli chodzi o ustanowienie zastępcy, najprawdopodobniej zraziłoby to niektórych wyborców republikańskich, ponieważ zastąpienie wymagałoby dodatkowych wydatków rządowych, które uznaliby za niewłaściwe.
Tak przynajmniej było w przeszłości. Obecna kampania rodzi pytania o to, czy wyborcy republikańscy mogą stać się bardziej otwarci na ekspansję ubezpieczeń zdrowotnych: zwolennicy Trumpa obejmują wielu mobilnych Amerykanów, którzy mogą tracić ubezpieczenie, a także dobre miejsca pracy, ponieważ w niektórych społecznościach gospodarki są opóźnione. Rzeczywiście, podczas kampanii podstawowych kampania Trumpa zerwała z ugruntowaną doktryną partyjną dotyczącą wielu kwestii, w tym zobowiązania do nieodmianowania Medicare. To, czy potrzeby tych wyborców sprawią, że będą bardziej otwarci na wezwania do poprawy ochrony ubezpieczeniowej, będzie interesującą kwestią dla przyszłych kampanii prezydenckich.
Fascynujące jest to, że polityki kampanii prezydenckiej nie należy mylić z prezydenckim zarządzaniem opieką zdrowotną. Po wybraniu prezydentów – niezależnie od partii – musi stawić czoła problemom opieki zdrowotnej o głębokim skutku i złożoności, ponieważ mają one głęboki wpływ na dobrobyt Amerykanów i zdrowie fiskalne republiki. Skomplikowane szczegóły, które były łatwo omijane lub ignorowane na ścieżce kampanii regularnie trafiają do biurka Owalnego.
Jak widzieliśmy, dwie główne amerykańskie partie polityczne zbliżyły się z czasem do niektórych swoich podejść do ważnych zagadnień związanych z opieką zdrowotną. Następny prezydent prawie na pewno spróbuje wykorzystać tę konwergencję w poszukiwaniu wspólnych i praktycznych rozwiązań problemów zdrowotnych kraju. To, czy uda mu się przezwyciężyć uraza partyzanckiego, który tak głęboko wpłynął na politykę i politykę zdrowotną Stanów Zjednoczonych w ostatnich latach, będzie miało ogromne znaczenie dla przyszłego zdrowia Amerykanów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Commonwealth Fund, New York (DB); i Wydział Nauk Politycznych, Brown University, Providence, RI (JM).

Materiał uzupełniający
Referencje (2)
1. Blumenthal D, Morone JA. Serce władzy: zdrowie i polityka w Owalnym Biurze. Berkeley, Kalifornia: University of California Press, 2009.

2 Urząd Budżetowy Kongresu. Wybrane publikacje CBO związane z przepisami dotyczącymi opieki zdrowotnej, 2009-2010 (https://www.cbo.gov/sites/default/files/111th-congress-2009-2010/reports/12-23-selectedhealthcarepublications.pdf).

Zamknij odniesienia
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr Paulem Ginsburgiem na temat tego, jakie wybory w 2016 roku będą miały na reformę służby zdrowia. (10:16) Pobierz
[patrz też: skierowania nfz i kolejka, cysta naskórkowa, czepota puszysta ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cysta naskórkowa czepota puszysta skierowania nfz i kolejka