Stomatolog Warszawa
Stomatologia oraz dbanie o zdrowie zebow

Kłopoty z wymianą – Czy Stany Zjednoczone miliardują ubezpieczycieli cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2018

Jednak zgodnie z jego warunkami fundusz sądowy jest dostępny tylko wtedy, gdy płatność nie jest przewidziana inaczej . W przypadku wsparcia z notatki opracowanej przez Kongresową Służbę Badawczą, uważają oni, że w przeciwnym razie przewidziano płatności w korytarzach ryzyka, gdy są one częściowo sfinansował program. Ale w rzeczywistości fundusz sądowy nie jest niedostępny, gdy Kongres zdecyduje się na częściowe sfinansowanie programu. Jest ona niedostępna tylko wtedy, gdy Kongres wyznaczy alternatywne źródło środków na wypłatę orzeczenia pieniężnego wynikającego z niedopełnienia zobowiązań finansowych Stanów Zjednoczonych.5 Ponieważ Kongres nie wskazał tutaj tego, Fundusz Sądu wydaje się być dostępny do rozliczenia pozwów na korytarze ryzyka.
Wydaje się, że ubezpieczyciele zdrowotni mają silne roszczenia do kilku miliardów dolarów od amerykańskich kas. Co nie znaczy, że ubezpieczyciele na pewno zostaną opłaceni. Na przykład pod rządami następnego prezydenta Kongres może zmienić fundusz sądowy, aby zakazać płatności. Prawnicy nadal kłócą się z zawiłościami prawa o środkach, tworząc niepewność co do postępowania sądowego.
W końcu jednak Wujek Sam może nie mieć innego wyjścia, jak zapłacić. Mając to na uwadze, gotowość administracji Obamy do rozpoczęcia negocjacji w sprawie osiedlenia się wydaje się ani nierozsądna, ani niezgodna z prawem. Wręcz przeciwnie, jest to odpowiedzialne.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 19 października 2016 r. O godz.
Author Affiliations
Z University of Michigan Law School, Ann Arbor.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Cox C, Semanskee A. Wstępne dane o wyjściach ubezpieczycieli i uczestnikach w 2017 r. Rynek transakcji Affordable Care Act. Fundacja Kaiser Family Foundation, 28 sierpnia 2016 r. (Http://kff.org/health-reform/issue-brief/preliminary-data-on-insurer-exits-and-entrants-in-2017-affordable-care-act-marketplaces /).

2. Centrum informacji dla konsumentów i nadzoru nad ubezpieczeniami. Płatności w korytarzach ryzyka w roku 2014. Waszyngton, DC: Centres for Medicare & Medicaid Services, 19 listopada 2015 r. (Https://www.cms.gov/CCIIO/Resources/Regulations-and-Guidance/Downloads/RC_Obligation_Guidance_11-19-15.pdf).

3. Pismo Komisji Energii i Handlu do sekretarza Burwella. 20 września 2016 r. (Https://energycommerce.house.gov/sites/republicans.energycommerce.house.gov/files/documents/114/letters/20160920HHS.pdf).

4. Government Accountability Office. Zasady federalnej ustawy o środkach, 2-63 (wydanie czwarte, 2016 r.).

5. Rządowy Urząd Odpowiedzialności. Zasady federalnej ustawy o środkach, 14-39 (3rd ed., 2008).

Zamknij odniesienia
[podobne: opinie na temat leku contix, usg brzucha kraków, skierowania nfz i kolejka ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: opinie na temat leku contix skierowania nfz i kolejka usg brzucha kraków